Najnowsza gra na szkolenia i imprezy – licencja

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio gier dla rynku firm określanych jako SME, organizacji non profit i jednostek samorządowych od kolejnego miesiąca promujemy grę szkoleniową: Wieloosobowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w Trikke – hulajnogę, rower i.. centrum do fitnesu w jednym (Roboczy tytuł tej symulacji jest na razie roboczy – natomiast oddaje fabułę tego modułu.)

Oferowaną symulację realizujemy na warsztatach z mentoringu, z komunikacji międzykulturowej i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Znamy dobre i polecane Gry Dla Menedzerów

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Japonia
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksymalnie 20.
Lista potrzebnego sprzętu: łyżwy – sztuk dwie, libelka okrągła – sztuk pięć, zestaw 12 różnokolorowych kredek- sztuk trzy, trochę pietruszki, paczka niebieskich kredek, przystawka do frytek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
MAJRAD Krzysztof Zawal, HYBNER Spółka Akcyjna, PPHU Stalmex Maciej Pyssa, Emmerson K. Kłosowki, R. Jaśkowiak, M. Dukaczewski Spółka Jawna, Słowińscy Spółka Jawna, Zakład Usług Leśnych i Usług Ciągnikowo – Transportowych Marian Choryan, „Salar” sp. z o. o., VISUS-KAL sp. z o. o. , Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „KOMOPAL” Sp. z o.o., Gmina Dominowo, Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o., Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Fundacja Galerii Foksal , Fundacja Współpracy Polsko- Niemieckiej, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Stołeczne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Iskierka Nadziei”, Stowarzyszenie Żydowskie Motywy , „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była też realizowana na studiach doktoranckich „Historia”

LITERATURA:
Osobom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne rekomendujemy poniższe opracowania:

 • Jedna ekonomia, wiele recept-Dani Rodrik
 • Ekonomia dla inwestorów giełdowych-Tim Lee
 • Zrozumieć kryzys finansowy-John B. Taylor
 • Jak zadbać o własne finanse?- Marcin Iwuć
 • Serce inteligencja odwaga i szczęście-Antony K. Tyan, Richard J. Harrington
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Mieroszów, zamek Mały Rzym, ulica Bartycka 34
  Koszt gry: 1200 PLN VAT zw. Dajemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dziewięć wpłat.
  W cenie programu zawarty jest catering. Przystawka: Krewetki okraszone śmietanowo-czosnkowym sosem maślanym, podane na mieszance sałat. Zupa: Rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Sznycel ze schabu zapiekany z serem i pieczarkami, podany z pieczonymi kartoflami i sałatą z białej kapusty. Deser: Tradycyjne ciasto makowe z rodzynkami na biszkoptowym spodzie. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.