Innowacyjna symulacja na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i administracji państwowej od tego miesiąca przedstawiamy symulację menedżerską: Ekstremalne zawody w nietypowym wariancie zabawy w Stonoga (Roboczy tytuł zabawy jest do dopracowania – natomiast oddaje sens ćwiczenia.)
Proponowaną grę przeprowadzamy na warsztatach z innowacyjnego myślenia, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej przeznaczenie to Warsztaty Dla Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Rosja
Czas trwania (bez przygotowań): od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, do 18.
Niezbędny sprzęt: wózek do transportu kijów golfowych – sztuk dziesięć, lampka do kontaktu – sztuk trzy, piórnik- sztuk pięć, trochę napojów gazowanych, paczka patynowych mazaków, łyżka do lodów

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Arcilook Maciej Bilski, „BRAS 7.pl” Biuro Rachunkowe , Gemini Nova Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Remontowo-Budowlany „INSTAL-KRAN” Jarosław Zbierski, PLASTWIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „Propak” Piotr i Paweł Kryściak Spółka Cywilna, Gabinet Lekarski Mikołaj Kubasik, Gmina Szamocin, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jarocinie w likwidacji , Powiat Rawicki, „Łódzki Dom Kultury”, Bielański Klub Sportowy „Hutnik”, Fundacja Promocji Twórczości Amatorskiej „Cantica”, Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Warszawie , Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA, Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Mieszkańców Mariensztatu, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z Pomysłami” , Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo międzynarodowe”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom rozważającym zakup polecamy poniższe lektury:

 • Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
 • Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie-Maciej Bennewicz
 • Walka z rekinami biznesu-Aleksander Kwiatkowski, Andrej Vizjak
 • Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych?- Robert Krool, Waldemar Podel
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Mrągowo, ośrodek Pałac Staniszów, ulica Filtrowa 60
  Opłata za udział: 2000 złotych plus VAT. Dajemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – sześć rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Carpaccio z łososia. Zupa: Rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Roladki z suszonymi pomidorami i mozarellą, talarki, zestaw surówek. Deser: Szarlotka na kruchym cieście. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.